Ochráňte svojich zákazníkov a predajcov

Obchodné reťazce, hypermarkety a obchodné centrá ročne navštívia stovky tisíc až milióny návštevníkov a ako pri každom mieste s veľkou koncentráciou ľudí sa vyskytnúť vážne bezpečnostné problémy, ako sú krádeže, rôzne hrozby alebo násilné činy a núdzové evakuácie.

Vzhľadom na nepredvídateľné úrovne premávky (pre chodcov aj autá) a neustály pohyb sa obchodné centrá považujú za jedinečné a zložité prostredia, ktoré si vyžadujú špecializované bezpečnostné služby. Poskytovanie vysokej úrovne bezpečnosti v obchodných centrách nezabezpečuje len bezpečnosť zákazníkov, ale aj predajcov a zamestnancov. Preto je nevyhnutné, aby bezpečnostné služby boli schopné reagovať na širokú škálu požiadaviek – od poskytovania ochrany majetku a odrádzania od násilia až po zvládanie krízových situácií.

S bohatými skúsenosťami v tomto odvetví zaručujú naše bezpečnostné služby najvyššiu úroveň služieb. V rámci ponuky služieb ponúkame statické stráženie a hliadky. Náš tým je neustále školení, aby sme sa uistili, že sa o vás vždy postarajú kvalifikovaní a skúsení pracovníci. Spolupracujeme ruka v ruke s vedením centra a maloobchodníkmi, aby sme vyhoveli politikám, požiadavkám a protokolom BOZP špecifickým pre obchodné centrá.

Pri každej zákazke menujeme tímového manažéra, ktorý bude úzko spolupracovať s našim klientom na vývoji jedinečného bezpečnostného riešenia.