Chráňte svoje priestory a zabráňte krádežiam a škodám na majetku pomocou našich mobilných hliadkových služieb

Naše mobilné hliadkové stráže sú vynikajúcim doplnkom k vášmu bezpečnostnému kamerovému a poplašnému systému a poskytujú cenovo výhodnú alternatívu, keď sú riešenia statického zabezpečenia s obsluhou nad rámec vášho rozpočtu.

Všetci naši mobilní bezpečnostní strážcovia majú licenciu, sú poistení a vyškolení, aby zvládli akúkoľvek bezpečnostnú situáciu. Ak sa vyskytne problém, môžete si byť istí, že naši pracovníci bezpečnostných služieb mobilných hliadok sú vyškolení na najvyššej úrovni, aby problém vyriešili rýchlo a efektívne.

Mobilná hliadka bude navštevovať vaše priestory v dohodnutých frekvenciách a vždy sa objavia v kompletných uniformách a označených hliadkových vozidlách, aby poskytli viditeľnú bezpečnostnú prítomnosť.

Využitie tejto služby je taktiež vhodné v období dovoleniek, pre objekty v málo frekventovaných lokalitách alebo ako súčasť mimoriadnych bezpečnostných opatrení.

Služba Mobilná Patrola je vynikajúcou voľbou pre objekty, v ktorých:

  • nie je potrebná nepretržitá bezpečnostná služba, ale občasná kontrola priestoru alebo budovy zvyšuje úroveň bezpečnosti v ktorých je potrebná podpora už prítomnej bezpečnostnej služby
  • je potrebná ochrana zamestnancov pri otváraní a/alebo zatváraní objektu
  • je potrebné dočasné uzatvorenie budovy
  • je potrebné vykonávať obhliadku perimetra a zabezpečenia objektu